Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė
Kodas 165802433

Paieška svetainėje

Lithuania Russia logo

Kalvarijos ligoninėje įsibėgėja projekto „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje ir Oziorske“ įgyvendinimas

2020 metų viduryje viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninė kartu su partneriu Oziorsko rajono centrine ligonine (Kaliningrado sritis) pradėtas įgyvendinti projektas Nr. LT-RU-2-059 „Asmens sveikatos priežiūros paslaugų, skirtų socialiai pažeidžiamiems asmenims, kokybės gerinimas Kalvarijoje ir Oziorske“, įgauna pagreitį.

Įgyvendinant projekto veiklas, Kalvarijos ligoninėje buvo atliktas 4 patalpų remontas. Kineziterapijos salėje, masažo kabinete, akių kabinete ir echoskopo kabinete, pakeista grindų danga, perdažytos sienos, įrengtos pakabinamos lubos, pakeisti langai ir roletai, durys. Projekto lėšomis įsigyta ir sumontuota akių kabineto įranga, baldai bei kompiuterinė įranga. Remonto darbus atliko UAB „Geividus“, akių įrangą pristatė ir sumontavo – UAB „Graina“.

Šiuo metu rengiami pirkimo dokumentai kitos medicininės įrangos įsigijimui.

Pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių! Mažais žingsneliais judame į priekį!

Akiu kab

Viešosios įstaigos Kalvarijos ligoninės informacija