ES_esfa

Kalvarijos ligoninė baigė įgyvendinti projektą ”Psichosocialinės pagalbos sunkiems ligoniams ir jų artimiesiems teikimas Kalvarijos savivaldybėje pasitelkiant savanorius“

Viešoji įstaiga Kalvarijos ligoninė kartu su partneriais Kalvarijos savivaldybės administracija ir VšĮ „Aš ypatingas“ nuo 2020-07-29 iki 2022-07-29 įgyvendino Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0312 „Psichosocialinės pagalbos sunkiems ligoniams ir jų artimiesiems teikimas Kalvarijos savivaldybėje pasitelkiant savanorius“.

Įgyvendintas projektas atitinka Kalvarijos miesto vietos plėtros strategijos 1 tikslo „Skatinti socialinę atskirtį patiriančių Kalvarijos bendruomenės narių socialinę integraciją“ 1.1 uždavinio „Teikti socialinės priežiūros, krizių įveikimo, socializacijos pagalbą socialinę atskirtį patiriantiems asmenims, šeimoms ir marginalioms visuomenės grupėms, kuriant naujus tokių asmenų ir jų poreikių identifikavimo būdus bei teikiant specialiąsias ir bendrąsias socialines paslaugas“ veiksmą 1.1.2 „Socialinių ir kitų paslaugų asmenims ir šeimoms (įskaitant pabėgėlius) bei marginalioms visuomenės grupėms teikimas“.

Įgyvendinant projektą 15 savanorių dalyvavo 8 mokymuose, kuriuose jie buvo ruošiami savanoriškai veiklai. Apmokyti savanoriai teikė psichosocialinę pagalbą Kalvarijos ligoninėje besigydantiems sunkiems ligoniams ir jų artimiesiems taikant dailės terapijos ir muzikos terapijos elementus. Projekto lėšomis suremontuotas kabinetas veiklų vykdymui, įsigyti baldai, kompiuteris ir spausdintuvas.

Bendra projekto biudžeto suma – 24 998,04 Eur, iš jų: – 22 998,04 Eur - paramos lėšos, 2 000,00 Eur – pareiškėjo ir partnerio lėšos.

Kalvarijos ligoninės informacija